YÜKLENİYOR

 Teknik Servis & Saha Hizmetleri

Çağrı merkezimiz, mobil servisler ve ülke geneline yayılmış teknik servis noktalarımız ile sunmuş olduğumuz çözümlerin keşif aşamasından kurulumuna ve satış sonrası teknik servis ve saha hizmetlerine kadar her aşamada alanında uzmanlaşmış teknik kadromuzla yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Tüm müşterilerimizden gelen çağrılar, çağrı merkezi tarafından karşılanmakta, uzman teknik kadrolarımızca sorunların önemli bir bölümü telefonda çözülmekte, sahada müdahale gerektiren durumlar için Türkiye genelinde örgütlenmiş teknik ekiplerimizce 7/24 hizmet verilmektedir. Kurumlarla yapılan SLA (Service Level Agreement) standartları kapsamında belirlenen süreleri dahilinde gelen çağrılara müdahale edilmekte ve çözüme kavuşturulmaktadır.

Mobil servislerimiz ve ülke genelindeki servis noktalarındaki yedek parça stoğumuz sayesinde, teknik personelimiz gerekli durumda beraberindeki yedek parçalarla arızalı bileşenleri anında değiştirmekte ve sahada arızalanmış bileşeni tamir etmek gibi bir zaman kaybına neden olmamaktadır.

Müşterilerimiz vermiş olduğumuz tüm bu hizmetleri, CRM uygulamamız üzerinden talep ve takip edebilmekte ve kağıtsız bir ortamın hedeflendiği iş süreçlerimizde digital imza ve online takip ile müşterilerimizin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Acil müdahele gerektiren arıza bildirimleriniz için lütfen aşağıdaki numaralardan ulaşınız.

  +90 (216) 571 87 11

  +90 (216) 445 08 36

  +90 (216) 445 21 35

Türkiye Servis Ağımız

Tümsaş Servis Bölgeleri
Tümsaş yeniliklerini takip edin