YÜKLENİYOR

S-Matik Temassız

Sağlıklı Müşteri Deneyimi

Kamusal alanlarda hijyenin önem kazandığı bu hassas dönemde, müşterilerin sağlıklı bir hizmet deneyimi yaşamalarını sağlamak, toplumsal sağlık açısından da oldukça önemli hale gelmiştir.

Yıllardır bankalardan, hastanelere, kamu kuruluşlarından, satış noktalarına kadar birçok noktada kullanılan ve müşterilerin ayakta kuyruk beklemek yerine, konforlu bir şekilde hizmet almalarını ve teknolojik unsurlarla yönlendirilmelerini sağlayan S-Matik Müşteri Sıralandırma ve Yönlendirme Çözümleri, post-corona süreci için de yenilikleri sunmaya devam ediyor.

Sosyal mesafe kurallarına uygun hizmet ortamı sunabilmek adına, tercih edeceğiniz S-Matik Müşteri Sıralandırma ve Yönlendirme Çözümleri, hizmet konforunuz için olmazsa olmaz bir teknoloji sunarken, yeni geliştirilen C-Box Temassız ile dokunmadan bilet numarası alınmasına imkan sağlamaktadır. Müşterilerin ortak kullanım teknolojilerine yönelik geliştirmiş olduğu hijyen hassasiyetine ilişkin, temassız sensör teknolojileri ile sadece elinizi gösterip, bilet almanızı sağlayan C-Box Temassız,tam da bu alandaki müşteri ihtiyacına çözüm olacaktır.

İletişime Geçin

Etkin ve Modüler Sıra Yönetim Sistemleri

S-Matik C-Box ile uzayan müşteri kuyruklarını en iyi şekilde yönetir, iş akış sürecini kontrol altında tutar ve en önemlisi üst düzey hijyen standartlarına uyarak toplumsal sağlık uygulamalarına katkıda bulunabilirsiniz.

Uzayan sıralar ve karmaşık kuyrukların oluşturduğu sosyal mesafenin göz ardı edildiği sağlıksız hizmet ortamı imajına son vererek akıllı ve temassız sıra çözümleriyle donatılmış düzenli ve ferah bir mekân algısıyla yeni nesil çalışma ortamları yaratabilirsiniz.

Mevcut S-Matik çözümlerine entegre olma özelliği, halihazırda kullanmakta olduğunuz S-Matik çözümleri için sadece C-Box Temassız ürününü ekleyebilirsiniz. Modüler ve entegre bir mimari yapıya sahip olan S-Matik çözümleri sayesinde sistemlerinizi güncelleme imkanına sahip olursunuz.

Ayrıca kablosuz iletişim özelliğine sahip, S-Matik Wi-fi Göstergeleri ile, açık alanda beklemek isteyen müşterilerinizin,sıra numaralarını açık alana dönük göstergeler üzerinden takip etmelerini sağlayabilirsiniz.

Performansınızı Yükseltin

Hızla değişen toplumsal koşullar nedeniyle sağlık ve zaman en değerli olgular haline gelmiştir. C-Box ile kamusal alanlarda yaşanan hijyen eksikliğinin getirdiği sağlıksız koşulların önüne geçerken, müşterilerin uzun bekleme sürelerinin etkin yönetimi sağlanarak, zaman tasarrufu konusunda en gelişmiş çözümlere sahip olabilirsiniz.

Sadece müşterileriniz değil, çalışanlarınızın da sağlığı için gişe önünde oluşacak uzun kuyrukları önleyen çözümlerimiz, çalışanların hijyen ve konforlu bir çalışma ortamı elde etmelerini sağlayarak, motivasyon ve performanslarını artıracaktır.

İş performansı ve müşteri deneyimi açısından en üst düzeyde bir süreç yaratmanızı sağlayan C-Box sayesinde günlük işlem kapasitesini artırırken, doğru ve etkin yönlendirmeler ile iş akışlarını hızlandıran ve sosyal mesafe kurallarına uygun bir süreç elde edersiniz.

Müşterilerinizi Bekletmeyin

Son teknolojiye sahip C-Box sıralandırma çözümü bankalarda, hastanelerde, mağazalarda, eczanelerde, havaalanlarında ve yoğunluk yaşanan bütün kamusal alanlarda kolayca kullanılabilir. Kolay kullanım ara yüzü sayesinde müşterileriniz ek bir bilgiye ihtiyaç duymadan temassız olarak sıra numaralarını alabilir ve siz de aktif beklemenin sağlandığı sağlıklı bir hizmet ortamı yaratabilirsiniz.

Tümsaş yeniliklerini takip edin