Yasal Uyarı

www.tumsas.com.tr web sitesine hoşgeldiniz.

Bu Sitenin Sahibi ve İşletmecisi:

TÜMSAŞ TEKNOLOJİK ENDÜSTRİYEL BİLGİSAYAR ÜRÜNLERİ MÜHENDİSLİK VE PAZARLAMA A.Ş. (TÜMSAŞ )

Tescilli Şirket Adresi: Bayar Cad. No: 109 34742 Kozyatağı Kadıköy / İstanbul
Vergi Dairesi: Anadolu Kurumlar
Vergi No: 8750213491

Bu sitede yer alan ürün tasarımları, çizimler, bilgiler, metinler, resimler, fotoğraflar Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre yayınlanmaktadır. Bu siteye giren ziyaretçiler, aşağıda belirtilen kurallara tabiidirler. Bu ekranın sonrasına geçmekle, bu kuralları kabul etmiş olursunuz. Gizlilik ilkemiz, sizlerin bu site üzerinden bize sağlayacağınız tüm kişisel bilgilerinizin kullanım koşullarını belirler.

Size Karşı Sorumluluklarımız


TÜMSAŞ web sitesi ziyaretçilerinin gizlilik haklarına saygi gösterir. İsminiz, adresiniz, telefon numaranız veya e-mail adresiniz gibi kimliğinizi belli edecek bilgiler sadece siz web sitemizde gönüllü olarak ibraz ettiğiniz zaman toplanır. TÜMSAŞ bu bilgileri, talep ettiğiniz bilgileri size ulaştırmak amacıyla kullanacaktır. Bu bilgileri sizinle temasa geçmek amacıyla kullanabiliriz.

Web sitemiz hakkında istatistiksel veri toplamak amacıyla, www.tumsas.com.tr sitesini ziyaret eden toplam kişi sayısı, her sayfa için ziyaretçi sayısı ve ziyaretçilerin internet servis sağlayıcılarının alan adları gibi bilgileri takip etmektedir.
Bu sitede yer alan bilgiler kapsamlı ve ayrıntılı değildir. Tüm çabalarımıza karşın bu bilgiler tam, güncel ve herhangi bir durumun şartlarına uygulanabilir nitelikte olmayabilir. Bu nedenlerle oluşabilecek hatalar ve ihmallerden dolayı (bilinçli olarak yapılan saptırmalar hariç olmak üzere) TÜMSAŞ herhangi bir sorumluluk kabul etmeyecektir. Bu bilgilere dayanarak verilebilecek yanlış kararlardan, tamamen kararı alan kişi sorumludur. Ne TÜMSAŞ ne de filyalleri, her ne şekilde olursa olsun, bu siteye giriş, sitenin kullanımı ya da içerikteki bilgiler nedeniyle oluşabilecek doğrudan, dolaylı ya da diğer herhangi bir şekilde oluşabilecek kayıp ya da zarardan dolayı sorumlu tutulamazlar.

Siteden Verilen Linklerin Kullanımı

Ne TÜMSAŞ , ne de filyalleri, TÜMSAŞ sitesinden direkt olarak ulaşabileceğiniz siteler de dahil olmak üzere hiçbir diğer web sitesinin içeriği konusunda sorumlu değildirler.

Linkleme
Bu siteye link verme ya da siteyi referans gösterme, ancak TÜMSAŞ 'nin yazılı onayı ile mümkün olabilir.

Tescilli Markalar

TÜMSAŞ, ÖDEMATİK, PAYMATIK ve ENVISAFE markaları Türk Patent Enstitüsü nezdinde TÜMSAŞ tarafından tescil edilmiştir. İlgili markalar üçüncü kişiler tarafından herhangi bir şekilde kullanılamaz. Markaların teşhiri TÜMSAŞ’ın herhangi bir kişi ya da kuruma ilgili marka haklarına ilişkin açık ya da zımni olarak bir lisans verdiği anlamına gelmez.

Telif Hakları ve Endüstriyel Tasarım Hakları

Bu web sitesinde yer alan TÜMSAŞ tarafından tasarlanmış ürünler,  554 Sayılı "Endüstriyel Tasarımların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname" ile yasal olarak koruma altına alınmıştır. TÜMSAŞ’ın izni olmaksızın tasarımın aynısı veya belirgin bir şekilde benzeri yapılamaz, üretilemez, piyasaya sunulamaz, satılamaz, sözleşme akdi için icapta bulunulamaz, kullanılamaz, ithal edilemez, bu amaçlarla depolanamaz ve elde bulundurulamaz.

Kişisel Olmayan Bilgiler

Bize, sitede yer alan Gizlilik İlkesi'ne tabi olacak kişisel bilgiler haricinde bilgi verdiğinizde, bu bilgiyi herhangi bir sınırlama olmaksızın, istediğimiz şekilde kullanabileceğimizi kabul etmiş olursunuz. Bu tür bilgiler, gizli olmayan bilgi olarak değerlendirilecektir.

Şikayet Prosedürü

Bu web sitesi ile ilgili soru sormak ya da bir şikayette bulunmak istediğinizde lütfen info@tumsas.com.tr Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
e-posta adresi kanalıyla bağlantı kurunuz.

Bu Sitenin Tabi Olduğu Kanunlar

Bu siteyi kullanımınız ve siteden bilgi kopyalamanız ve bununla ilgili tüm şartlar ve koşullar Türk Kanunları'na tabidir.