YÜKLENİYOR

 Yazılım Geliştirme

Müşteri isterleri doğrultusunda verimlilik, performans ve kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak geliştrdiğimiz yazılım çözümleri gerek donanım, gerek kurumsal yazılım, gerekse 3. Parti yazılımlarla entegrasyonu destekleyecek şekilde alanında uzman ekiplerimizce geliştirilmektedir.

Yazılım geliştirme ekibi, server-client modelinde çalışabilen, diğer kurum sistemleri ile entegre edilebilen müşteri talepleri veya sektöre özel yazılımlar tasarlamaktadır. Tüm yazılımlar proje yönetim metodlarına bağlı kalınarak hazırlanmaktadır.

Elektronik donanım tasarımı ve gömülü yazılımlar konusundaki uzmanlığı ile yazılım-donanım bütünleşik sistem tasarımları yapılmakta, özgün yazılımlar geliştirmektedir. Farklı işletim sistemleri için mobil ve masaüstü yazılım çözümleri kodlama ve güvenlik standartlara uygun geliştirilmekte, standartlara uygun test senaryoları ile test edilmektedir.

Geliştirilen tüm yazılımlar, analiz aşamasından proje teslimine kadar dökümante edilmekte ve projenin içeriğine göre dökümanlar ve eğitimler müşteriye ilgili ekiplerimiz tarafından verilmektedir.

Tümsaş Yazılım ve Donanım
Tümsaş yeniliklerini takip edin