YÜKLENİYOR

SecureVey - Müşteri Memnuniyet Anketi

Mevcutta çok farklı araç ve uygulamalarla müşteri memnuniyeti ölçülmektedir. Müşteri memnuniyeti ve şikayet anket uygulamaları gibi manuel çözümler dışında müşteri memnuniyetini ölçmek için internet üzerinden tablet veya kiosk gibi çözümler yer almaktadır.

SecureVey çözümlerinde ise sıra sisteminden bilet alan kullanıcının memnuniyeti, yapmış olduğu işlem, hizmet aldığı yetkili ve hatta kartlı bir sıra sisteminden bilet alınmış ise müşteri bazında memnuniyet seviyesi görülmektedir.

En önemli yenilik sıra sistemi ile entegre bir yapı olması sebebiyle memnuniyet seviyesinin, hizmet veren kişi, hizmet detayı (hizmet kategorisi, işlem süresi, bekleme süresi) ve eğer kartlı bir sıralandırma sistemi kullanılıyorsa (yani müşteri kartını okutarak sıra alıyor ise) anketi dolduran kişi bazında sonuç alınabilmesidir. Ayrıca geliştirilen yapıda, bir müşteri aldığı hizmete ilişkin sadece bir kez ankete katılabilecektir. Mevcut uygulamalarda istediğiniz kadar giriş yapmaya imkan verilmekte ve sonuçlar manipülasyona açık olmaktadır.

Tümsaş yeniliklerini takip edin