YÜKLENİYOR

 IoT Çözümleri

İçinde bulunduğumuz 4. sanayi devrimi Endüstri 4.0 olarak adlandırılmakta ve sistemlerin sistemini kurulmasını hedeflemektedir. Internet of Things Endüstri 4.0'ın en önemli başlıklarından birini oluşturmaktadır. Uç birimlerinden verinin toplanması ve uç birimlerinin uzaktan yönetimi, IoT çözümleriyle sağlanmaktadır.

iot sanayi devrimi
IoT Sistemleri Endüstri 4.0

IoT çözümleri kiosklar, atmler, sanayi makineleri, lojistik araçları, bina sistemleri, sağlık cihazları, perakende sistemleri gibi birçok sistemin/cihazın kendi içlerinde ve dış sistemlerle çift taraflı haberleşmesine imkan sağlamaktadır. Bu haberleşme sayesinde anlık izleme, ilişkisel koşullarla kontroller, kestirimci bakım, anında ve uzaktan müdahale gibi pek çok fayda sağlanabilmektedir. Bilgi iş verimliliğimizi arttırabilemizi, işimizi en az hatayla yapabilmemiz ve olası riskleri en aza indirebilmemiz için kullanmamız gereken çok güçlü bir araçtır. Böylesine detaylı, sistemlerin sistemi diyebileceğimiz bir yapıyı profesyonel ekiplerle başarmak mümkündür. Tamda bu noktada TARGETT IoT Çözümleri sizin için bu süreçleri en üst seviyeye taşımaya hazır.

tümsaş iot çözümleri

IoT Çözümlerimiz ile;

  • Cihazlardan ve makinelerden veri okuma
  • Ortam sıcaklarının takibi
  • Kapak ve kapıların açık/kapalı durum takibi
  • Kabinlerin, cihazların devrilme/ayakta durumlarının takibi
  • Elektronik kilit ile yetkiye bağlı yönetim
  • Uzaktan yada koşullara bağlı olarak PC, aydınlatma, fan, klima gibi cihazların enerji kesme/açma yönetimleri

gibi işlemlerinizi kusursuzca gerçekleştirebilirsiniz

TARGETT IoT Controller

Endüstri 4.0 kapsamında, geliştirmekte olduğumuz kioskların uzaktan takip edilebilmesi ve yönetilebilmesi için IoT çözümleri geliştiriyoruz. Bu çözümlerle Kiosklar üzerinde bulunan cihazları en verimli ve etkin şekilde kullanmayı hedefliyoruz . Bu çözümler kiosk ve ATM gibi cihazların takibi noktasındaki ihtiyaçlardan hareketle geliştirilmiş olmakla birlikte, modüler ve esnek yapısı sayesinde farklı cihaz ve ortamlarında uzaktan takibini ve yönetimini gerçekleştirebilecek bir yapıdadır.

Detaylı Bilgi
targett iot controller
Tümsaş yeniliklerini takip edin